Czechoslovakian growers 🇨🇿

Jsou zde nějací krajané? Už mi z té angličtiny "hrabe":grinning:

4 Likes

Im surprised Joe isn’t in here, pretty sure he’s also a Czech.

2 Likes

Yeah, i was contacted with him when were started OG, but his description says he is from UK.
I don’t know him personally @LemonadeJoe

I had thought he was from there too,

1 Like

No hurá. :joy:

2 Likes

nikdo jiný?

2 Likes

Už jsem myslel že jsem tu jediný,teda ještě s Lapoldou :grinning:

2 Likes

Já se bál, že jsme tu fakt jen dva. :joy:

1 Like

Tak jsme tu tři…:grin: Ale myslím, že tu hromada našinců tu o tom neví :slightly_smiling_face:

1 Like

Jako myslíš tohle vlákno nebo stránku?

1 Like

My wife is Czechoslovakian.

2 Likes

Oboje… Ikdyž možná je to lepší…když vidím ty ztracený duše na fb :grin:

1 Like

Pecka chlape. To je skvělé :slightly_smiling_face:

1 Like

Any Czech heirloom strains you can share with us?

3 Likes

Jsem v podstatě amatér, ale myslím si že buď žádné nejsou nebo o nich nevím. Tak se omlouvám, že jsem tě asi zklamal

Sorry none.

2 Likes

Já byl nebo ještě teda jsem stále aktivní na grower.cz od roku 2012…ale začaly tam srát na certifikáty ohledně bezpečnosti tak jsem tam už přestal přispívat a celkově je ten web dost za zenitem…tak jsem přešel sem kde už mám účet od začátku když to tady začínalo a tehdejší správce groweru mě poprosil abych tady vytvořil nějaké vlákno s kytkama…
Jako hodně lidí je taky líných psát anglicky nebo aspoň použít google překladač,ale vím ze začátku tady bylo hodně čechů co to pomahály svými vlákny rozjíždět,ale prořídlo to :grin:…já se taky vrátil asi po 5 letech :grinning:

I think it’s all dead or crossed with foreign genetics, but I remember Bohemian Gold and maybe Sweet Mendobog, but I’m not sure. I don’t have photos, but maybe you see them on seedfinder.eu

3 Likes

Tak Grower je o klepeta na rukou.

Budeme si muset nějakou vypěstovat. Chystám se začít jak dokončím svůj růst.