Czechoslovakian growers 🇨🇿

Hele jako teď už možná jo…ale 9 let jsem tam postoval skoro všechny svoje growy jak indoor tak outdoor a nikdy jsem neměl problém…

Já bych řekl, že teď už i celkem jo. Už tam jen sem tam něco přečtu. Nicméně fb vede :grin:.

Tak na fb může dávat fotky s ganjou atd. jen čistokrevný chuj :rofl:…to by mě v životě ani nenapadlo :grinning:
Nicméně za většinu co vím o pěstování mě naučil grower, snad jsem mu to svými vlákny a radami členům aspoň trochu vrátil

1 Like

Tak nějak :grin:

i don´t think,there are real czech “heirloom” strains,they made it over the decades behind the iron curtain( if they did ever exist there bevor)
i heard of Bohemian Gold,but this is/was just a cross made in Böhmen/Bohemia,i assume.

4 Likes

I have to agree with you…this were mostly technical hemp and the first seeds were definitely imported from somewhere.

1 Like

What do you mean the Böhmen? In Prague?

1 Like

Böhmen = Bohemia in german

2 Likes

I mean the Böhmen/Bohemia/Čechy is part of the Czech republic.
What’s your information about Bohemia? @saxo

2 Likes

ja,i know. i´m north of krusne hory. i don´t got special information about bohemia,i just have been there several times for holiday or shopping.

3 Likes

Zdravim Vas zo Slovenska bratia :wave: ! Ja som sa sem tiez pridal cez grower s tymi certifikatmi je to na hovno na tom fore som sa naucil velmi vela veci, ak to tam padne bude mi to chybat… Su tu nejaky slovaci pripadne niekto priamo z Bratislavy ???

2 Likes

Vítaj na OG :grin:

1 Like

Beru na vědomí. :slightly_smiling_face:

Vítej v OG. :slightly_smiling_face:

1 Like

Borci nevíte proč se nejde do OG připojit z Českých IP adres?

Pátrám po tom. Je to divné. Už 3 nebo 4 dny…

Chlapy… Jinak se chystám objednat tak za týden Growbags, tak pokud by někdo něco chtěl tak se můžeme domluvit a podělit se o poštovné…https://store.grovebags.com/

Grower je srdcovka, zdraví Zedy!

Jímá me melancholie, na G jsem vyrostl a rád bych pokračoval, ale škoda toho certifikátu. Taky po carlosovi ani zmínka…

2 Likes

Overgrow už jede, to mám radost. Neví někdo proč to nešlo?
Edit: aha tak jde to asi jen přes VPN…

Já si VPN zařídil hlavně kvůli groweru a jen tak z ( ! ) jsem zkusil overgrow jestli už na to náhodou nejede :grin:
Jinak o groweru vůbec nevím kdo a jak to má na starost, ani co se snima stalo.