Help my one grow

Pěstují si bylinky … na využití léčby epilepsie … ale potřebuju pomoct něco se mi děje s kytkama … 3 dny zpět sem zjistil vysoký výtok ec 4.0 což sem snížil prolitim upravené vody … ale dnes sem si všiml že se na kytce delaji hnědý flíčky na vrcholku na špičce listů nejdřív to žloutne a pak hnědne nehnojil sem asi týden předtím sem dával root a biobizz heaven .můžete mi nikdo poradit

.

1 Like

1 Like

většina z vašich rostlin vypadá dobře. ten jediný vypadá, že je nakažený něčím. navrhuji, aby to bylo řezáno.

Děkuji na 8a 9 fotce jsou hnědé flíčky nevíte čím to může být přehnojení přelitý sem začátečník takže si stím nevím rady už asi týden je pozoruji a kroutí se jim listy špičky listů směrem dolů a pár listů jdou úplně dolů

A ještě barva se mi zdá že je nějaká světla cca 2 týdny zpět byly krásné tmavý listy …zdá se mi že sou i jako scvrkly

všechno ostatní vypadá úžasně jako začátečník. kolik biobizzu krmíte? a které z nich?

zdá se, že potřebujete hořčík, můžete použít epsom soli pro to jen být opatrní, protože hořčík může vaše půda jít rock hard.

1 Like

Obdivuji vaše rostliny velmi můj přítel. Pěkně rostou. @Blackleaf419

Krmíme všechny akorát ty menší ještě ne dával sem 1 ml root ,a 2ml heaven ,a vlastně jednou dostaly grow 2 ml … … jinak čím může bejt to že se kroutí listy … dnes sem zaleval jednu kytku pH 6.2 EC 0.5 a výtok měl pH 4.4 a ec 1.8 a minulou zálivku byl výtok ph6.2 a EC 0.4

Děkuju … jenže mám žních obavu z těch hnědých teček … nevím čím to může být ještě co se za posledních pár dní změnilo bylo že šli pod 400 w mh předtím byli pod 250 cfl

Třeba na 2 obrázků de vidět kroucení spodního listů … nevíte nikdo proč ?? Předem děkuji za odpověď

Looks like PH problems to me. Might want to cut back on the nitrogen a little too.

pH výtoku je v rozmezí 5,8 až 6,4 to si myslím že je ok … nebo ne ?? Štve mě že celá kytka má stejnou barvu a nový výhonky taky .a ty by měly mít krásnou světlou barvu … nevíte čím to je … ? Předem dekuju